Zavlažovací systémy
Drobečková navigace

Úvodní stránka > WILO

WILO

Společnost Wilo SE je přední německá společnost, která se specializuje na výrobu a vývoj čerpadel, čerpací techniky a speciálních technologií pro vyhřívání, ventilaci a klimatizaci prostor. Čerpadla WILO se vyznačují špičkovou kvalitou a životností. Oběhová čerpadla WILO jsou šetrná k přírodě i rodinným rozpočtům - mají až o 90% nižší spotřebu energie než čerpadla starších typů.

Dodáváme, prodáváme a instalujeme čerpadla značky WILO k automatickým zavlažovacím systémům Rain Bird. Prodáváme také domácí vodárny WILO. Našim zákazníkům nabízíme čerpadla WILO s 10% slevou!

 

ZEPTAT SE NA PRODUKTY WILO

 

Oblíbené produkty

WILO Star Z-NOVA

Díky synchronnímu motoru pracuje mokroběžné oběhové čerpadlo WILO Star Z-NOVA s nízkým příkonem pouhých 2 - 4,5 W. Čerpadlo je vhodné především pro cirkulační systémy s pitnou vodou. Konstrukce z velmi kvalitních materiálů zaručuje dlouhou životnost čerpadel a ochranu proti korozím a bakteriím.

WILO Yonos PICO

Jedná se o cirkulační čerpadlo se šroubením, motorem odolným proti zablokování čerpadla a elektronickou regulací výkonu. Čerpadlo je vhodné pro všechny systémy teplovodního vytápění, průmyslová cirkulační zařízení i klimatizační systémy. Díky energetické šetrnosti modelu Yonos PICO mohou Vaše náklady za čerpadlo klesnout až o 2 500 Kč ročně.

WILO Stratos

Prémiová řada čerpadel WILO Stratos představuje "smetánku mezi čerpadly". Díky mnohaletému vývoji a intenzivním inovacím se podařilo vyvinout čerpadla s unikátními vlastnostmi, díky kterým se vaše investice vrátí již za dva roky provozu. 

WILO Star RS 25/4

K 1. 1. 2013 byla výroba těchto čerpadel ukončena z důvodu jejich nedostatečné šetrnosti k životnímu prostředí. Tento model lze nahradit typy WILO Stratos či Yonos PICO, které splňují podmínky vyhlášky EU pro oběhová čerpadla.