Zavlažovací systémy
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Rain Bird

Rain Bird

Společnost Rain Bird Corporation je předním světovým výrobcem zavlažovacích systémů. Historie firmy sahá až k roku 1933, kdy byla v USA založena. Závlahy RainBird razí filozofii úsporného nakládání s vodními zdroji, na jejíž podporu firma vynakládá rozsáhlé prostředky pro vývoj a inovaci technologií. Technologie závlah Rain Bird získaly řadu ocenění a plocha jejich využití přesahuje 50 milionů akrů po celém světě.

Závlahy Rain Bird Rainbird Zavlažovací systémy Rain Bird


Závlahy Rain Bird můžete nalézt na desítkách tisíc zahrad, sportovních areálů, parků a golfových hřištích. Pouze v ČR a na Slovensku využívá zavlažovacích systémů Rain Bird přes 50 golfových hřišť. Zeptejte se nás a my vám navrhneme kompletní zavlažovací řešení na míru pro Vaši zahradu, hřiště či jinou travnatou plochu.
Dodáváme, prodáváme a instalujeme kompletní sortiment značky Rain Bird. Pro zavlažovací systémy, které vyžadují samostatné čerpadlo, dodáváme špičková čerpadla WILO.

 

POPTAT PRODUKTY RAIN BIRD

 

Oblíbené produkty

Zahradní postřikovače

Rain Bird 1800

Řada Rain Bird 1800 představuje nejprodávanější zahradní postřikovače posledních 25 let. Tři výrobní řady produktu - základní, SAM a SAM-PRS - dovolují postřikovače Rain Bird 1800 přizpůsobit zahradám všech velikostí i rozvržení včetně zahrad ve svazích. V této řadě naleznete také v ČR velmi oblíbený postřikovač Rain Bird 1804, který je ideální pro závlahu malých travnatých ploch, květinových záhonů i keřů.

Rain Bird 3500

Výsuvné rotační postřikovače Rain Bird 3500 jsou ideálním pomocníkem hlavně do soukromých zahrad. Postřikovače řady 3500 disponují krátkým až středním dostřikem. Nastavení zavlažované výseče (40 - 360°) zvládnete jednoduše pomocí plochého šroubováku a díky jednoduché a precizní konstrukci zvládnete snadno vyměnit také filtry a trysky postřikovače. Dostřik lze regulovat ve vzdálenostech 2,9 - 10,7 m, což zaručuje spolehlivou závlahu pro malé i střední zahrady.